Od 15. 5. do 9. 6. bude k dispozici plážové hřiště přímo v centru města před muzeem a Zlatou Bránou. Můžete si zde zahrát beach volejbal, nohejbal, fotbal, badminton.

V roce 2019 proběhne modernizace autobusových zastávek na Floriánském náměstí. Linky z ulice Hliníky se přemístí podél ulice Blahoslavova, na náměstí se obnoví veškeré zpevněné plochy, vznikne kolmé a šikmé parkovací stání, zpomalovací práh apod.

Koncem roku 2017 zahájil ruský investor, firma Danaflex, výstavbu svého prvního evropského závodu a to v Prostějově, v průmyslové zóně. Největší ruský výrobce flexibilních obalů tímto krokem expanduje na evropský trh.

Přinášíme vám ucelený program letošní Prostějovské zimy, která začíná 9. 11. otevřením kluziště. Vánoční strom bude rozsvícen v pátek 30. 11. Silvestrovský ohňostroj bude tradičně již ve 20 hod.

Dne 12. 9. 2018, tedy ve středu dorazí do Prostějova kapela NEBE. Vystoupí jen pár metrů od našeho domu, u hvězdárny v Kolářových sadech.

Již dvacátý ročník této sportovní události se letos koná 1. 9. 2018. Pro cyklisty je opět připraveno několik tras, o různých délkách. Bližší informace o průběhu akce zde.

Rezervovat ubytování