Koupaliště, bazény a aquaparky v Prostějově a okolí

15.03.2018

Ať už jste do Prostějova dorazili za prací či zábavou a máte rádi vodu, sepsali jsme vám seznam koupališť, bazénů a aquaparků, které můžete přímo v Prostějově, nebo v okolí navštívit.

Městské lázně Prostějov

Nejblíže našemu domu, pouhých 500 metrů, na adrese Floriánské náměstí 1, se nachází Městské lázně. Najdete zde plavecký bazén o délce 25 m, saunu, páru a infrasaunu. Otevírací dobu a další informace naleznete zde.

Aquapark Koupelky Prostějov

Ten se nachází na adrese Krasická 936/6, kilometr od našeho domu. Zde jsou pro vás dva hlavní bazény, ve kterých jsou jak plavecké dráhy o délce 25 m, tak i spousta atrakcí v podobě vodních děl, umělých vodních proudů, stříkajících pergol apod. Dále tu je samozřejmě dětský bazén pro nejmenší, skluzavky a tobogány. Mimo zábavu ve vodě si zde můžete zahrát plážový volejbal, petanque, stolní tenis, minigolf. Aquapark Koupelky jsou v provozu pouze přes léto. Aktuální informace naleznete zde.

Aquapark Olomouc

Můžete navštívit celoročně. Krom několika bazénů a vodních atrakcí zde můžete navštívit relaxační zónu v podobě sauny a páry s venkovní vířivkou. Více informací zde.

Aquapark Vyškov

Také můžete navštívit celoročně. Uvnitř se nachází plavecký bazén o délce 25 m. Pokud hledáte klid, máte zde k dispozici finskou saunu, či páru s vířivou vanou. Pro zábavu zde můžete využít tobogány, velký vodní hřib, nebo divoký kanál. V létě vyhřívaný venkovní bazén o délce 50 m, dětské brouzdaliště apod. Další informace zde.

Koupaliště Chropyně

Velmi oblíbený cíl návštěvníků z širokého okolí. Koupaliště totiž prošlo velkou rekonstrukcí a voda ve všech bazénech je vyhřívána pomocí tepelných čerpadel. Máte zde k dispozici zábavné vodní atrakce, tobogán, lezeckou stěnu, relaxaci na masážních lavicích a pro nejmenší brouzdaliště. Další informace zde.